O Industrial Services

Industrial Services Europe s.r.o. ponúka profesionálnych zváračov, prípravárov, brúsičov, technikov, zámočníkov, murárov, obkladačov, elektrikárov, CAD kresličov, maliarov, čističov a skladníkov.

Dodávame certifikované tímy špecialistov zo Slovenskej a Českej republiky. Našim cieľom je uspokojiť zákazníkov, ktorí požadujú najvyššiu kvalitu vykonanej práce, preto testujeme našich pracovníkov v našom testovacom zariadení na Slovensku. Tento systém nám umožnuje vyberať a dodávať iba špičkových pracovníkov. Každý z našich tímov má zodpovedného vedúceho v tíme ktorý plynule ovláda Anglický, Nemecký alebo Francúzsky jazyk. Naša databáza sa skladá z 25 000 certifikovaných pracovníkov, čo nám umožnuje dodaváť tych správnych odborníkov v krátkom čase.

Poskytneme Vám nielen cenovo dostupnú a flexibilnú pracovnú silu, ale tiež získate spoľahlivého partnera pre vaše súčasné aj budúce projekty.

Povedzte nám viac o svojich pripravovaných projektoch, aby sme mohli zorganizovať stretnutie na vašej adrese. Poskytneme vám osobný servis a postaráme sa o celý proces.

 


Výber a testovanie odborníkov


Pracovné povolenia


Ubytovanie


Preprava


Dodanie certifikovaných odborníkov